Najnowsze wpisy, strona 2


gru 19 2011 Profesjonalne serwisy internetowe
Komentarze: 0

Zarówno firmy jak i osoby prywatne pragnące stworzyć swoją witrynę internetową zastanawiają się komu najlepiej zlecić to zadanie. Nie ma co ukrywać, że profesjonalne strony internetowe są całkiem kosztowne, zaś ich wykonanie wymaga dużego doświadczenia i niemałych umiejętności. Między innymi dlatego nie powinniśmy szczególnie oszczędzać i zdecydować się na powierzenie tego zadania prawdziwemu fachowcowi. Mówiąc o cenach należałoby wiedzieć, na jaki nakład pieniężny powinniśmy być gotowi. Profesjonalne strony kosztują najczęściej od kilku aż do nawet kilkunastu tysięcy złotych. Oczywiście wszystko uzależnione jest od wymagań stawianych przez klienta, złożoności projektu, oraz także dodatkowych funkcjonalności, które ma dysponować nasza strona. Najlepszym sposobem, aby się dowiedzieć ile konkretnie będą nas kosztować nasze wymarzone witryny internetowe powinniśmy precyzyjnie je opisać i taki zarys przedstawić w kilku firmach zajmujących się tworzeniem stron www. Zwykle na podstawie takich informacji i krótkiego wywiadu przeprowadzonego z klientem pracownik firmy webmasterskiej jest w stanie podać choćby orientacyjny koszt realizacji zlecenia. Pamiętajmy, że początkowy kosztorys nie oznacza rzeczywistej ceny, jaką przyjdzie nam zapłacić za nasza stronę. Niesłychanie często pojawiają się nieprzewidziane koszty albo poprawki, które w wielu przypadkach płatne są dodatkowo. Należałoby toteż wszystko dobrze ustalić jeszcze przed podpisaniem umowy. Im wyraźniej pokażemy nasze oczekiwania projektantowi, tym prędzej będzie on w stanie przygotować dla nas projekt.

gru 15 2011 Na czym polega projektowanie stron?
Komentarze: 0

Z pewnością nieraz każdy z nas spotkał się z ogłoszeniami reklamowymi, których treść brzmiała mniej więcej tak: projektowanie www czy też projektowanie www kraków. Wiedząc takie reklamy bardzo często zastanawiamy się jak tak w istocie tworzy się strony internetowe. To co warto zaznaczyć na samym początku, to to, iż projektowanie i tworzenie stron www to niełatwe zadanie, jakim zajmują się profesjonalni graficy i programiści. Aby rozpocząć prace nad serwisem internetowym należy przede wszystkim być posiadaczem domeny, to znaczy adresu, pod którym storna będzie funkcjonowała. Kiedy zdobędziemy już adres i ustalimy tematykę strony będziemy mogli przygotować projekt graficzny, który najbardziej będzie odpowiadał temu, co znajdzie się na stronie. Projekt taki możemy wykonać samodzielnie i poprosić o jego wykonanie webmastera bądź zdać się na grafika. Gdy projekt graficzny będzie już gotowy trzeba będzie go pociąć oraz każdemu elementowi nadać właściwą funkcjonalność - dzięki temu po kliknięciu w skrót artykułu będzie pojawiała się jego pełna wersja czy też po kliknięciu w zakładkę kontakt formularz kontaktowy. Gdy już programista zakończy swoją prace nie pozostaje nic innego jak tylko uzupełnić stronę treścią i wyłapać potencjalne błędy, które powinny zostać jak najszybciej poprawione. Po naprawie wszystkich drobnych błędów na ogół rozpoczynana się działania promocyjne i pozycjonerskie, jakie maja na celu podniesienie popularności serwisu wśród internautów i przyciągnięcie potencjalnych reklamodawców.

gru 14 2011 Projektowanie stron, czyli co?
Komentarze: 0

Ilekroć przeglądamy nasze ulubione strony internetowe związane z tematyką kreowania stron internetowych bądź ich pozycjonowania napotykamy na wszelakiego rodzaju ogłoszenia reklamowe, których przekaz z reguły prezentuje się następująco: projektowanie www Kraków, tanie strony internetowe lub też projektowanie www. Pod ogłoszeniami owego typu kryją się przeważnie firmy, których jakoś udzielanych usług nie jest nazbyt wysoka lub znajdują się one dopiero w fazie rozwoju. Bardziej profesjonalne firmy nie stosują takiego typu zabiegów marketingowych a swoja reklamę opierają przede wszystkim o tak zwaną pocztę pantoflową. Nie od dzisiaj wiadomo, ze usatysfakcjonowany klient to najlepsza promocja każdej działalności. Projektowanie i tworzenie stron www to nieprostego i z przykrością muszę stwierdzić dość drogie zadanie, więc też lepiej zlecać je profesjonalistom, by bezowocnie nie wydawać pieniędzy w błoto. Wybierając niedoświadczonego programistę bądź grafika możemy nie do końca być zadowoleni z końcowych efektów, a wszelkie poprawi jak wiemy bywają bardzo kosztowne. Na czym polega projektowanie stron? Jest to bardzo złożony i długotrwały proces, który dla osoby, która nie zna się na programowaniu może być niezrozumiały. Najogólniej rzecz ujmując cala praca polega na przygotowaniu szaty graficznej serwisu, która potem jest cięta na drobne elementy, którym później nadaje się odpowiednie funkcjonalności. Wydaje się być to nadzwyczaj proste, jednakże w rzeczywistości jest całkowicie inaczej. By się o tym przekonać należałoby zajrzeć do sieci i poszukać filmiki prezentujące pracę programisty.

gru 13 2011 Tworzenie i projektowanie witryn www
Komentarze: 0

W minionych latach media – prasa, Internet i telewizja bardzo często podawały informacje na temat ogromnych transakcji dotyczących sprzedaży lub zakupu konkretnych stron internetowych. Prezentowane w tych materiałach kwoty dla większości z nas brzmiały niezwykle abstrakcyjnie, jednakże efektywnie podziałały na naszą wyobraźnię. Między innymi z tego powodu w ostatnich latach tak licznym zainteresowaniem cieszyły się firmy profesjonalnie zajmujące się kreowaniem stron internetowych. O tym jak duża liczba tego typu podmiotów działa na rynku świadczyć mogą choćby wszechobecne reklamy rodzaju: projektowanie www Kraków, tanie witryny www czy też projektowanie www. Na nieszczęście bardzo często pod reklamami tego typu kryją się firmy, które liczą na szybkie zarobienie pieniędzy i hurtową sprzedaż mało wartościowych projektów. O wiele większym zainteresowaniem napawają się fachowe agencje tworzące strony wysokiej jakości, zapewniające intuicyjną obsługę także wiele nowatorskich rozwiązań. Ile kosztuje projektowanie oraz wykonanie stron www? Na nieszczęście niezmiernie trudno jest udzielić odpowiedzi na tak postawione pytanie, gdyż ceny przeważnie ustalane są poszczególnie. Aby uzyskać jakiekolwiek informacje o szacunkowym wydatku stworzenia naszej wymarzonej strony internetowej powinniśmy skontaktować się z jedną z firm zajmujących się świadczeniem tego typu usług oraz poprosić o sporządzenie początkowego kosztorysu. Na tej podstawie będzie nam w dużym stopniu łatwiej podjąć decyzję o wyborze konkretnej firmy. Pamiętajmy jednak by nie sugerować się wyłącznie ceną.

gru 12 2011 Profesjonalne tworzenie stron
Komentarze: 0
Żeby stać się posiadaczem strony internetowej należało by przede wszystkim powierzyć jej realizacje komuś, kto zna się na sprawie i jest w stanie podjąć się realizacji naszego projektu. Do wyboru mamy tak naprawdę dwie opcje – możemy wyznaczyć to zdanie profesjonalnej firmie czy także osobie fizycznej, która pracuje na umowę o dzieło lub umowę zlecenie. Tworzenie stron internetowych www czy tworzenie grafiki niezbędnej do skonstruowania strony to niestety dośc trudne i kosztowne zadania. Jeżeli zależy nam na wysokiej jakości lepiej zlećmy to zlecenie firmie. Będzie to dla nas znacznie bezpieczniejsze i korzystniejsze w przypadku ewentualnych reklamacji czy drobnych błędów wymagających szybkiej poprawy. Jak znaleźć taką firmę? Zdecydowanie najlepszym sposobem jest działanie z polecenia kogoś zaufanego, jednak nie zawsze jest to możliwe. W takiej sytuacji powinno się skorzystać z Internetu i przeszukać zasoby sieci na przykład pod frazą tworzenie www albo projektowanie stron. W przedstawiony sposób odszukamy wiele adresów, które mogą nas zainteresować. Żeby dokonać dobrego wyboru powinniśmy zwracać uwagę nie tylko na cenę, ale tez na doświadczenie pracowników firmy, referencje czy też byłe realizacje. Niezwykle pomocne mogą się okazać zarówno dostępne w sieci rankingi i zestawienia najlepszych firm w branży. Odnaleźć je można między innymi na stronach poświęconych tematyce webmasterskiej. Posiłkując się nabytą w tenże sposób wiedzą z pewnością możemy podjąć dobrą decyzję, oszczędzając sobie tym samym wiele kosztów i niepotrzebnych nerwów.